המלצות

הנדון: עזרתך בעיצוב ביתנו
תודה על העבודה המדהימה שעשית בעיצוב הבית שלנו. בזכותך, כל המבקרים מזכים אותנו במחמאות ובתשבחות.
אנו מודים לך גם על העיצוב המיוחד של הקומה השלישית, על שהצלחת בקסמייך לגרום למטרים מעטים על פי ההיתר להפוך לסוויטה מפוארת עם מרפסת מרנינת לב.
תודה רבה, אושר, שמחה וחיוכים.
יוסי ומיכל וקסלשטיין
מושב מירון
נינה שלום,
ברצוננו לאמר תודה ענקית על היחס החם השרות שלך ושל בנות המשרד,
על הליווי הצמוד על הסבלנות ועל ההתעקשות שלך ללכת בדרכך כי הראייה
המרחבית שלך והראייה למרחקים הם אלו שהביאו את הבית שלנו למוצר מוגמר בצורה מושלמת .
מאחלים לך את כל הטוב שבעולם
טלי וערן
אנחנו מכירים אם נינה כבר מעל מ-15 שנים , כאשר היא היתה בוגרת טכניון צעירה. היזמנו אותה לנו בית בשנת 2000 במעלות. מייד הבנו שהבחורה מאוד רצינית עם הרבה ידע ומעוף. בנינו איתה את הבית שהיה יפה, נוח ומיוחד. כל משכננס לבית נדהם ונהנה מכל רגע ומכל פינה. חברים רבים שלנו הזמינו אותה לשיפור או בניה חדשה של בתיהם. כאשר החלטנו לעבור לבית חדש בנהריה, היה לנו ברור שנזמין רק אותה. העבודה החדשה פרצה את כל גבולות הדמיון שלנו ויצרה לנו בית עוד יותר נוח, מיוחד ויפה.אנחנו עם כל החברים שלנו לא מפסיקים להתלהב מהתוצאה המרשימה גם מצד האסטתי ומניצול הפונקציונלי של המקום. נינה כמו יין טוב – כל שנה נוספת משפרת את האיכויות שלה!
הנדון : פוסטילניק – ליזיק אדריכלים
המלצה
משרד של נינה ליזיק השתלב בשלבים די מאוחרים בתכנון האדריכלות ועיצוב הפנים של ביתי הפרטי בראש העין , כאשר חשבתי שכבר אין מה לשפר ויש רק לסיים הכנה של כמה פרטים.
אך להפתעתי התברר שאין גבול לטוב. מעוף יצירתי בשילוב עם נסיון מקצועי, מהירות התגובה המבוססת על ידע רב-תחומי כולל היבתים הנדסיים, טכניים ,פונקציונליים וכלכליים הביא לתוצאה מיוחדת ומפנקת.
גישה אישית עם גיבוי של הצוות המקצועי במשרד יוצרים חווית התכנון והבניה נוחה ולא מעייפת. הצעות תכנוניות, יצירתיות ופתרונות לא שגרתיות מפתעיות בהתחלה, איך מהר מאד "מתיישבות" במקומם ונראות כפתרון הנכון והמפנק. ראוים, כי בשביל נינה יצירתיות ויחודיות – הן שם המשחק.
בכבוד רב,
אינג' אלכס טרוגמן
ראש העין, טל. 054-7705401