אודות נינה ליזיק – מייסדת המשרד

דוא"ל: pl.archs@gmail.com
טלפון : 04-9565328
נייד : 054-4782210

המשרד פוסטילניק-ליזיק אדריכלים הוקם בשנת 2000 ע"י האדריכלית ליזיק נינה, דור שלישי לאדריכלים במשפחה, ואביה האדריכל פוסטלניק גרגורי.
נינה ליזיק  בוגרת תואר ראשון בארכיטקטורה בטכניון ובעלת תואר שני בשימור אדריכלי בטכניון.
המשרד מתמחה בבניה למגורים – בתים פרטיים,  תמ"א, עיצוב פנים והרחבות, ובבניה ציבורית- בתי מלון, כפרי נופש,  מפעלים,  מעבדות ויקבים פרטיים.
המשרד רואה בכל פרויקט את הייחודי שבו, מלווה את הלקוח בכל שלבי העבודה תוך שימת דגש על תקשורת והבנת הלקוח.
שילוב המקצוע עם המסירות והכבוד לו, עומדים בראש סדר העדיפויות בעבודת המשרד.

אנו מאמינים

מקצוע  אדריכלות ועיצוב פנים יכולים לעשות פלאים. זה מחייב הבנה ורגש עמוק של כל פרוייקט בפני עצמו עם יכולת חשיבה יצירתית ובשילוב עם ניסיון.
כל פרויקט – הוא עולם שלם ומיוחד של משפחה, של קהילה, של תרבות מסויימת.

לכל פרוייקט – שייכות למקום ולזמן.  אדריכלות בצפון הארץ לא יכולה להיות זהה לשום מקום אחר, כמו שכל בן אדם – יהיה שונה כאשר יחיה במדינות שונות בתוך תרבויות שונות.
שילוב ההשפעות של המקום, המסורת הביתית והחלומות של כל אחד ואחת בעזרת האדריכל יוצרים מוצר ייחודי אשר מותאם ונכון למקרה הפרטי. היכולת להוציא מכל משפחה את הצבעוניות הפנימית ולתרגם אותה לאדריכלות ועיצוב פנים של אותו בית או דירה, אשר יהוו הגשמת חלומות מתת מודע –  זה הגשמת החלום של כל אדריכל או מעצב פנים.  הקשר בין המקצועות הללו גדל ומתערבב יותר ויותר עם גדילת המורכבות וקצב החיים שלנו. אם לפני 20 שנה כל אישה חלמה על מטבח, היום לכל אישה יש בראש תמונה של המטבח החלומי. אדריכל או מעצב פנים צריכים לדעת לקרוא את המחשבות ולהרגיש את החלומות בתת-מודע, לתרגם אותם למוסגים פיזיים ופרקטיים, לצבעוניות וחומריות, לטכנולוגיה ואופנה, על מנת להגיע לבית נוח, מרגיע ומפנק התואם למשפחה מסויימת ומאפיין אדריכלות בצפון.

אדריכלות ועיצוב פנים במידה רבה מגדירים ומכתיבים צורת חיים, הרגלים קטנים יום-יומיים ויכולת ליהנות יום-יום מהבית לכל אחד מהמשפחה. נוחות ואסטטיות נכונים יכולים לפשט את החיים ולגרום לחיוך קטן וקבוע, רצון לחזור הביתה, להיות ביחד, ליהנות מהדברים הקטנים החדשים, אשר לפעמים משנים את חיינו בגדול… אדריכל או מעצב פנים יכול להביא את השינוי והשיפור הרגשי בנוסף לשינויים פיזיים של השיפוץ או הבניה. רגישות מקצועית, יצירתיות מפותחת, יכולת חשיבה יצירתית בשילוב עם ניסיון רב יכולים לעשות פלאים.

יש לנו במשרד את הנסיון של שלושה דורות, התשוקה ליצירה מתמדת, אי-מוכנות לחזור על אותם רעיונות יותר מפעם אחת, אהדת המקצוע ואמונה עמוקה ביחודיות אדריכלות בצפון. אנו משוכנעים שכל פרוייקט חייב להיות ייחודי ושכל לקוח ירגיש שהבית שקיבל מאיתנו – הוא הבית המושלם מכל…