תכנון בתי יוקרה – נינה ליזיק, האדריכלית שלכם

בשעה טובה רכשתם מגרש לבניית הבית הפרטי שלכם. לאחר החלטות רבות, כגון היכן תרצו לגור ובאיזה תקציב, כעת אתם ניצבים בפני החלטה חשובה לא פחות – בחירת האדריכל המתאים ביותר לתכנון בית החלומות שלכם. תהליך תכנון בתי יוקרה הוא תחום הדורש התמחות ומקצועיות מצד האדריכל האמון על הפרויקט, המשלב בין תכנון הנדסאי ופונקציונלי לבין עיצוב, יצירתיות ואסתטיות ברמה הגבוהה ביותר.

תכנון בית פרטי – שלב אחר שלב

הייחוד של תכנון בתים פרטיים הוא שעבודתו של האדריכל כוללת את תכנון בניית המבנה מראשיתו. לכן בחירת האדריכל המתאים היא בעלת חשיבות מכרעת. תהליך התכנון כולל כמה וכמה שלבים:

  • בחינת המגרש ובדיקת היתרי ואישורי הבנייה
  • היכרות עם הלקוח והכנת מסמך המפרט את דרישותיו ורצונותיו (פרוגרמה)
  • הכנת סקיצות ראשוניות
  • הכנת התכנית האדריכלית המפורטת והמלאה
  • פיקוח על קבלת היתרי בנייה
  • פיקוח על תקינות תהליך הבנייה מול גורמי המקצוע השונים
  • עיצוב פנים והלבשת הבית בהתאם לצרכיו ולטעמו האישי של הלקוח
תכנון בתים

תכנון בית פרטי יוקרתי – מה חשוב לדעת כשבוחרים אדריכל?

תכנון בתים הוא תהליך הדורש דיוק וירידה לפרטים הקטנים ביותר בתכנון החללים השונים, כמו גם ראייה כוללת של המבנה כחלק מסביבה והנוף המקומי. כשניגשים לבחירת אדריכל או אדריכלית לביצוע הפרויקט יש לבחון את מידת השקיפות והמעורבות שלכם כחלק מן הפרויקט, עד כמה הוא קשוב לצרכים שלכם והאם הוא מעניק פתרונות שהולמים את רצונותיכם ומתאימים לסגנון העיצובי שאתם אוהבים. תכנון בתים פרטיים יוקרתיים דורש גם ידע הנדסי וגם חשיבה אומנותית. יש לבחור אדריכל/ית שיידעו לשלב ביניהם בצורה הטובה ביותר, תוך יצירת חזון עיצובי שיעניק לביתכם מראה אסתטי ייחודי.

מה מייחד תכנון בית פרטי יוקרתי?

תכנון של בתי יוקרה הוא תהליך המשלב חומרי גלם איכותיים ואלמנטים מיוחדים ולא שגרתיים. אדריכל שמתמחה בתכנון בתי יוקרה יידע ליצור עבורכם את הבית שאתם מדמיינים, תוך שילוב של רהיטים ייחודיים, עבודות נגרות בהתאמה אישית, עיטורים יוקרתיים ורעיונות יצירתיים לשילוב טעמכם האישי. בסופו של דבר הבית יהיה ייחודי, יתאים לאופי שלכם, לתחביבים, ולאורח חייכם.

תכנון ועיצוב בתי יוקרה ובתים פרטיים

תהליך תכנון ועיצוב בתים פרטיים ובתי יוקרה מחייב בחירה מדויקת של האדריכל/ית המתאימ/ה. איש/ אשת מקצוע המתמחה בתחום זה יידע/ תדע לשים דגש על הפרטים הקטנים שהופכים את הבית ליוקרתי ובלתי שגרתי.

האדריכלית נינה ליזיק היא בעלת ניסיון רב בתחום התכנון של בתים פרטיים ובתי יוקרה כבר למעלה מ-20 שנה. במהלכן ביצעה מאות פרויקטים שונים בתחום, תוך שימת דגש על תקשורת והבנת צרכי הלקוח והאתגרים העומדים בפניו. לפרטים נוספים צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם, בדוא"ל: pl.archs@gmail.com, בטלפון: 04-9565328, או בנייד: 054-4782210.