עיצוב פנים של וילות – משימה למקצוענים

בין אם אתם מתעניינים בעיצוב פנים של וילה שזה עתה רכשתם, ובין אם אתם נמצאים בתהליך של תכנון וילה – עיצוב פנים של וילות הוא תהליך מורכב הדורש עבודה מקצועית של אדריכלים מומחים ומובילים בתחום. תהליך עיצוב וילות משלב מספר אלמנטים חשובים שיש לשים עליהם דגש עוד בשלב הראשוני של בחירת איש או אשת המקצוע המתאים ביותר עבורכם.

עיצוב פנים וילות – 3 עקרונות יסוד:

עיצוב פנים וילה היא משימה לאדריכלים מקצוענים, הדורשת ראייה רחבה יותר של המבנה וחלליו, הפנימיים והחיצוניים, מאשר מה שמציע מעצב פנים שאינו אדריכל. ראייה זו משלבת 3 עקרונות יסוד חשובים שיש לשים עליהם דגש:

  • חלוקה וניצול מיטבי של החלל – חלל הבית, גדול ככל שיהיה, תמיד מוגבל לגודל מסוים ולאילוצים מסוימים. לכן חשוב במיוחד לנצל את החלל באופן מיטבי ככל שניתן, בהתאם לסדרי העדיפויות, הצרכים והרצונות שלכם.
  • תאורה ואוויר – עקרון זה מבוסס על שני אלמנטים. האלמנט הראשון מתייחס לניצול מרבי של האור הטבעי, כמו גם של כיווני האוויר בבית. האלמנט השני מתייחס לעיצוב מוקפד של התאורה המלאכותית, הכוללת גם אלמנטים להלבשת הבית, למשל וילונות, לשם יצירת הצללות הנכונות כחלק מן המרחב הביתי.
  • התאמה אישית – חשוב שהבית ישקף את האנשים המתגוררים בו, את הצרכים, האהבות וההרגלים שלכם, ויידע לתת עליהם מענה וליצור בית המותאם עבורכם באופן ייחודי. עקרון זה אמור להנחות אתכם בבחירת האדריכל. אדריכל מקצועי יימצא את הפתרונות הנכונים ביותר עבורכם, למשל נגרות בהתאמה אישית, שילוב אלמנטים מיוחדים וצבעים המשקפים את הטעם האישי שלכם.
עיצוב וילות

שלבים בעיצוב פנים וילות

תהליך עיצוב פנים וילות כולל מספר שלבים, הנעשים יד ביד עם אדריכלים מקצוענים, בדרך לבית החלומות שלכם. ראשית יש להגדיר מראש את התקציב שאתם מעוניינים להשקיע. לאחר מכן יש לתאם ביקור במבנה, על מנת להבין מהן המגבלות, היתרונות והמאפיינים של החללים השונים. תהליך העיצוב של וילות כולל כמובן התאמה אישית להעדפות ולצרכים שלכם – למשל, מה אתם אוהבים? לאילו סגנונות עיצוב אתם מתחברים? ואיזה אלמנטים בבית אתם אוהבים במיוחד? כמו כן יש להתאים את הצרכים וההעדפות לפתרונות פרקטיים, למשל של מערכות חשמל ושל פתרונות אחסון שונים.

עיצוב פנים וילות יוקרה – המומחיות שלנו

אדריכל או אדריכלית מומחים בתחום עיצוב פנים וילות יוקרה ידעו לתווך בין הרצונות והדרישות שלכם לבין המגבלות והמאפיינים של החלל, ויידעו לתת מענה על מגוון האילוצים שתצטרכו להתחשב בהם.

האדריכלית נינה ליזיק היא בעלת ניסיון רב בתחום עיצוב פנים של בתים פרטיים ווילות יוקרה כבר למעלה מ-20 שנה. במהלכן ביצעה מאות פרויקטים שונים בתחום, תוך שימת דגש על תקשורת והבנת צרכי הלקוח והאתגרים העומדים בפניו. לפרטים נוספים צרו קשר ואשוב אליכם בהקדם, בדוא"ל: pl.archs@gmail.com, בטלפון: 04-9565328, או בנייד: 054-4782210.