אדריכלים במרכז הארץ

האם אתם מתכננים לבנות בית ולא כל כך יודעים מאיפה כדאי להתחיל? אולי אתם "רק" רוצים לשפץ באופן יסודי אבל אינכם יודעים אל מי לפנות קודם? ננסה להסביר בקצרה את תפקיד האדריכל וחשיבותו בפרויקט ומהם הדגשים החשובים שחשוב לדעת בעת בחירת אדריכל.

תפקיד האדריכל למעשה הוא להפוך את החלום שלכם למציאות, בעזרתו המחשבות והשאיפות שלכם הופכות לתוכנית בשלב הראשון ולבית אמיתי ומוחשי בהמשך התהליך. האדריכל נושא על כתפיו אחריות כבדה מכיוון שמדובר משאבים שלכם (כסף וזמן), אצל מרבית האנשים – זהו הפרויקט הגדול ביותר – פרויקט חייהם ולכן חשוב שהאדריכל יקשיב ויבין את הדרישות והצרכים המדויקים של לקוחותיו. במקרה של פרויקט אדריכלי מסחרי יש מורכבויות אחרות אף הוא טומן מספר רב של אתגרים בתוכו. אדריכל חייב לדעת לשלב את הרצונות והשאיפות של הלקוח, אך גם לעמוד בתקציב, בחוקי הבנייה והרגולציה, ובלוחות זמנים הצפופים.

לפני שמתחילים פרויקט אדריכלי, חשוב לקיים שיחת ציפיות ארוכה עם האדריכל, להבהיר את כל הנקודות החשובות ולהבין מהן הבעיות העלולות לצוץ בעת תהליך הבניה. בין הנושאים שכדאי לדון עליהם: מה הייעוד של המבנה? מי המשתמשים בבניין? (אם מדובר במשפחה – מספר הנפשות והגילאים של בני המשפחה), מה גודל המבנה? מהו התקציב העומד לרשותכם? מהו סגנון העיצוב שאתם אוהבים? איפה המבנה ממוקם בארץ? מהן מגבלות הבניה באזור? מהם החלומות שלכם לגבי המבנה? אדריכל מנוסה יידע לכוון את השיחה ובאמצעות התשובות שלכם יוכל לבנות סקיצה ראשונית שאיתה תצאו לדרך. במידה ויש באפשרותכם להראות לאדריכל או האדריכלית דוגמאות של בתים שאהבתם מאוד מומלץ לעשות זאת.

אדריכלית במרכז

איך בוחרים אדריכל במרכז הארץ שיתאים לפרויקט שלכם?

פתגם בלגי אומר – "הניסיון הוא אבי החוכמה", מכיוון שתכנון מבנה אדריכלי דורש התעמקות בפרטים רבים וניסיון רב, כדאי לנסות למצוא משרד אדריכלים במרכז הארץ אשר יש להם ניסיון רב בתחום הפרויקט שלכם. אדריכלים במרכז הארץ, מכירים היטב את התקנות והחוקים העירוניים המקומיים. לדוגמא – באזור מרכז תל אביב, יש בניינים רבים שתוכננו לפי סגנון הבאוהאוס (סגנון הבינלאומי באדריכלות – העיר הלבנה -אתר מורשת עולמית עפ"י אונסק"ו), כך שיש הקפדה מרבית מטעם עירית תל אביב על שיפוץ בתים אלו ולא כל אדריכל מכיר ויודע את כל קשת החוקים. כדאי לבחור באדריכל שדואג לכל ההיתרים והבירוקרטיה מהרשויות המקומיות, ומאגד תחת אחריותו את כל האספקטים השונים של בניית מבנה חדש או שיפוץ מקיף עד לפרטים הקטנים ביותר – ככל שהאדריכל מעורב ופעיל יותר בפרויקט ללקוחות שלו יהיו פחות כאבי ראש ודאגות.

אדריכלות במרכז

המשרד שלנו חי ונושם אדריכלות עשרות שנים, למעשה אנחנו דור שלישי לאדריכלים. אנו מתייחסים לכל פרט ופרט בשלב התכנון על מנת ששלב הביצוע יהיה קל ומהיר. אנו מאמינים שכאשר תשומת הלב של הארכיטקט נמצאת במקום הנכון היא הופכת את המבנה לנכון וטוב יותר עבור מי שגר או עובד בו. בבחירת אדריכל חשוב להכיר את סגנון העבודה ולהתרשם מהעבודות קודמות שלו – אנו מזמינים אתכם לשיחה היכרות לא מחייבת לשמוע ולהתרשם. אחד היתרונות הגדולים שלנו הוא שמעבר לאדריכלות של המבנה אנו מומחים גם בעיצוב הפנים ונותנים שירותים אלו ללקוחותינו, עובדה זו מייצרת המשכיות טבעית של עבודה עם אנשי מקצוע בשלב הבניה ושלב העיצוב.

המשרד של נינה ליזיק מתמחה למעלה מעשרים שנה בבנייה למגורים – בתים פרטיים, תמ"א, עיצוב פנים והרחבות, וגם בבניה ציבורית – בתי מלון, כפרי נופש, מפעלים, מעבדות ויקבים פרטיים.

במהלך השנים ביצענו מאות פרויקטים בתחומים אלו תוך ליווי אישי ושימת דגש על תקשורת והבנת צרכי הלקוח. אם אתם מחפשים אדריכלית במרכז הארץ וברצונכם לשמוע פרטים נוספים על הפרויקטים שלנו נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 04-9565328 או לטלפון נייד: 054-4782210 או צרו קשר כאן.